Jump to content (skip navigation)

Praca

Jesteś osobą dynamiczną, kreatywną, zawsze chciałeś uczyć? Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?
Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w ponad 50 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów!

W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie ponad 125 miasta w całej Polsce.

Pełna oferta programów nauczania Szkoły Muzycznej Yamaha została zamieszczona w linku Programy.

Co oferujemy?
- Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA.
- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia organizowane przez Yamaha   Europa GmBh.
- Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA.
- Pełne wsparcie metodyczne (podręczniki nauczania, Płyty CD, kody QR itp.).
- Dobre, terminowo wypłacane wynagrodzenie. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Czego oczekujemy?
Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których praca jest pasją.
Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną i predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Kontakt
Wszystkich zainteresowanych pracą w YSM prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: pila@yamahaszkola.pl lub listownie: Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Kusocińskiego 1, 64-920 Piła.